About UA

«S-Fruit Transformation – 2020» – синергія ягодного сектору України та світу!

Асоціація «Ягідництво України» є галузевою асоціацією, що об'єднує всіх професійних гравців плодово-ягідного ринку. Членами є виключно юридичні особи, які спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід та кісточкових фруктів, постачанні посадкового матеріалу, ЗЗР, МТР тощо, кооперативи, громадські організації, освітні заклади та інші представники сектору. На даний момент в АЯУ налічується 35 члена, що представляють 20% українського експорту продуктів ягідництва.


«Органік Стандарт» - єдиний український орган з сертифікації органічного виробництва, визнаний в ЄC та Швейцарії. Компанія заснована в 2007 р. провідними українськими організаціями, що представляють органічний сектор України, у рамках українсько-швейцарського проекту. Органік Стандарт надає послуги інспекції та сертифікації більш ніж 500 операторам в Україні та за її межами.


Organic Business School - навчальний і консультаційний проект для фермерів і виробників органічної та традиційної плодоовочевої продукції. Проект заснований у 2015 році в Україні. Проект створює навчальні курси, тренінги і конференції для малих та середніх виробників. Теми: бізнес-планування, фінансове планування, агровиробництво, маркетинг та збут.


Міжнародний форум S-FRUIT Transformation 2020

Представлення новітніх технологій та світового досвіду у вирощуванні, переробці та просуванні плодово-ягідної продукції.

January 30 - 31, 2020 in Київ
Реєструйтесь на форумі
S-FRUIT TRANSFORMATION – 2020